شرایط و ضوابط:

خبرستان یک نرم افزار خبرخوان هوشمند موبایلی تحت اپلیکیشن و مبتنی بر آبونمان است که کاربر پس از عضویت، می‌تواند به هر میزان که تمایل دارد، از محتوای این نرم‌افزار در دوره عضویت استفاده نماید. محتویات این نرم افزار شامل اخبار و مطالب مفیدی است که به صورت شخصی سازی شده در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

سرویس خبرستان توسط شرکت صباسل آریا ساخته شده است و در مالکیت این شرکت است. برای استفاده از خدمات پشتیبانی می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۶۸۶۹۴۱ تماس بگیرید.

ویژگیهای اصلی سرویس:

هزینه سرویس برای مشترکین دائمی روی قبض اعمال می‌گردد و برای مشترکین اعتباری از شارژ سیمکارت کسر می‌شود.

با عضویت در سرویس خبرستان اقرار می‌نمایید که شرایط و ضوابط سرویس را مطالعه کرده‌اید و با تمامی شرایط آن موافق هستید. به شما توصیه می‌شود که این شرایط را بصورت دوره‌ای مطالعه نمایید. اگر با بند یا بندهایی از این شرایط یا ضمائم آن موافق نیستید، از این سرویس استفاده نکنید. با عضویت در خبرستان، شما موافقت خود را با دریافت پیامها و لینکهای ما در مورد کلیه محتواهای مربوط به سرویس اعلام می‌دارید. برای استفاده از این سرویس، باید یک شماره فعال در همراه اول داشته باشید. عضویت شما بصورت خودکار در این سرویس تمدید می‌شود. لطفا توجه داشته باشید که هزینه استفاده از اینترنت، بصورت مجزا توسط ارائه‌دهنده خدمات اینترتی شما دریافت می‌شود. تا زمانی که سرویس را غیر فعال نکرده باشید، عضویت شما در سرویس بصورت خودکار تمدید می‌شود. کلیک کردن بر روی دکمه عضویت، به منزله موافقت شما با شرایط و ضوابط ذکر شده می‌باشد.