قوانین

خبرستان

شرايط و قوانين استفاده از خبرستان

خبرستان یک نرم افزار خبرخوان هوشمند موبایلی تحت اپلیکیشن و مبتنی بر آبونمان است که کاربر پس از عضویت، می‌تواند به هر میزان که تمایل دارد، از محتوای این نرم‌افزار در دوره عضویت استفاده نماید. محتویات این نرم افزار شامل اخبار و مطالب مفیدی است که به صورت شخصی سازی شده در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. سرویس خبرستان توسط شرکت صباسل آریا ساخته شده است و در مالکیت این شرکت است. برای استفاده از خدمات پشتیبانی می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۶۸۶۹۴۱ تماس بگیرید.

ویژگیهای اصلی سرویس:

هزینه عضویت روزانه 500 تومان

لغو عضویت با ارسال off به 9830844134

   دسترسی به سرخط خبرهایی که مورد علاقه کاربر است

گلچینی امن از اخبار دنیای مجازی

هزینه سرویس برای مشترکین دائمی روی قبض اعمال می‌گردد و برای مشترکین اعتباری از شارژ سیمکارت کسر می‌شود. با عضویت در سرویس خبرستان اقرار می‌نمایید که شرایط و ضوابط سرویس را مطالعه کرده‌اید و با تمامی شرایط آن موافق هستید. به شما توصیه می‌شود که این شرایط را بصورت دوره‌ای مطالعه نمایید. اگر با بند یا بندهایی از این شرایط یا ضمائم آن موافق نیستید، از این سرویس استفاده نکنید. با عضویت در خبرستان، شما موافقت خود را با دریافت پیامها و لینکهای ما در مورد کلیه محتواهای مربوط به سرویس اعلام می‌دارید. برای استفاده از این سرویس، باید یک شماره فعال در همراه اول داشته باشید. عضویت شما بصورت خودکار در این سرویس تمدید می‌شود. لطفا توجه داشته باشید که هزینه استفاده از اینترنت، بصورت مجزا توسط ارائه‌دهنده خدمات اینترتی شما دریافت می‌شود. تا زمانی که سرویس را غیر فعال نکرده باشید، عضویت شما در سرویس بصورت خودکار تمدید می‌شود. کلیک کردن بر روی دکمه عضویت، به منزله موافقت شما با شرایط و ضوابط ذکر شده می‌باشد

شرايط عضويت

جعل هویت اشخاص حقیقی یا حقوقی، تیم مدیریت سایت و سوء استفاده از آن در جهت فریب سایر کاربران ممنوع است. تمامي کاربران بايد هنگام ثبت نام در سايت، از کلمات مناسب جهت نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب بدون اخطار قبلی اشتراک کاربر حذف و دسترسي وي به خبرستان قطع خواهد شد.

قواعد انتشار مطلب

خبرستان بر اساس مطالب ارسالي توسط كاربران گسترش پيدا مي كند. بنابراين با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با توجه به خبرستان مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است، مسوولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

در اين راستا كاربران بايد از انتشار مطالب و نظرات مصداق محتواي مجرمانه (موضوع ماده ۲۱ قانون جرايم رايانه اي) و از جمله موارد زير در خبرستان خودداري كنند:

محتواي دلخراش و آزاردهنده

محتواي اهانت آميز به مذاهب، اديان، قوميت‌ها، افراد و مقامات سياسي

محتواي تنش زا از نظر سياسي، اجتماعي و ...

محتواي مغاير با شئونات اخلاقي و عرفي جامعه

محتواي مغاير با حق تاليف اشخاص حقيقي و حقوقي

پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني

تهديد، آزار و اذيت، تجاوز به حقوق و بي احترامي به ساير كاربران

براي مشاهده ليست كامل مصاديق محتواي مجرمانه موضوع ماده ۲۱ قانون جرايم رايانه اي به لينك http://internet.ir/crime_index.html براي مشاهده ليست كامل مصاديق محتواي مجرمانه موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي به لينك.

اطلاعات خصوصي

اعضا نبايد اطلاعاتي را که فکر مي‌کنند حساس هستند برروي اينترنت قرار دهند. خبرستان مسووليت سوء استفاده از اين اطلاعات را نمي پذيرد.

تحت هیچ شرایطی خبرستان مسوولیت خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکاي اعضا به دیگر کاربران و فاش شدن اطلاعات توسط خود عضو را نمی پذیرد. همچنين خبرستان مسووليتي در مورد از بين رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روي اين سايت ندارد.

مسوولیت حفظ رمز عبور به عهده خود کاربر می باشد و خبرستان تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آنها درخواست نخواهد کرد. در صورتي‌که کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد با استفاده از لينک «فراموشي کلمه رمز» مي‌توانيد آن‌را دريافت کنيد. مسوولين سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

در صورت هک شدن پروفایل شما، بايد مراتب را سریعا به قسمت پشتیبانی سایت اطلاع دهید. در صورت هرگونه سوء استفاده و نفوذ و کلاه برداری با نام کاربری شما، تمام مسوولیت آن متوجه شخص شما خواهد بود.

حقوق مالکيت معنوی

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي خبرستان در جاي ديگر مجاز نمي باشد. بخصوص اطلاعات شخصي افراد، عکس آن ها و مطالب مربوط به آن ها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از خبرستان نيست.

کليه محتواي نرم افزاري و ابداعات و طرح هاي خبرستان متعلق به خبرستان بوده و کليه حقوق آن ها متعلق به خبرستان است.

خبرستان مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته بر روي کانالها، پست ها و پروفايل ها که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد (مثلا آنها را به عنوان پست هاي پربازديد در قسمت ديگري از سايت نمايش دهد).

ساير موارد

خبرستان مجاز است در صورت تخلف کاربران از قوانین سایت، عضویت آنان را تعلیق یا حذف کند.

خبرستان تا حد ممکن نسبت به حفظ مطالب کاربران تلاش خواهد کرد. اما هیچگونه تعهدی در زمینه حفظ و نگهداری آنان نخواهد داشت.

شما با عضویت در خبرستان متعهد می شوید که مدیران، شرکت های تابع و همکاران خبرستان را از هرگونه هزینه، مسوولیت و آسیب وارد شده به دلیل شکایات افراد ثالث به خاطر نقض حقوق یا حق تالیف و جعل هویت مبری بدانید و تاوان آسیب های وارد شده به خبرستان را بپردازید.